BOJOVÉ SPORTY

MMA

Smíšená bojová umění (anglicky Mixed Martial Arts, zkráceně MMA, portugalsky Artes marciais mistas, zkráceně AMM) je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Vznikl na konci 20. století ze soutěží, jejichž cílem bylo nalézt mezi různými bojovými uměními nejúčinnější způsob boje ve skutečných situacích neozbrojeného střetu. 

Kluci se scházejí na tréninky aspoň 2 x týdně a jsou rozděleny na dvě skupiny. 

Skupinu "A" trénuje Tomáš Lacina a jsou zde už ostřílení borci, kteří mají s MMA zkušenosti. 

Skupinu "B" trénuje Pavel Mikuš a tato skupina je určena pro začátečníky.

Kromě pravidelných skupinových tréninku nabízíme i soukromé tréninky: - Plánování tréninku podle časových možností klienta. - Tréninky jsou zaměřeny hlavně na kondici a rozvoj pohybových dovedností. - Vhodné pro sebeobranu. - Trénink může být až pro 4 lidi. - Nejedná se o přípravu na zápas. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat : 

Tomáš Lacina - 608448431, E-mail :tomaszaq2fa@seznam.cz , 

Pavel Mikuš - 776748470 E-mail :mikuspavel@seznam.cz

Veškeré Vaše dotazy ohledně trénování Vám kluci rádi zodpoví 

Info. také na FB: https://www.facebook.com/FightClubValhalla


                                  Muay thai


Muay thai, neboli thajský box. Původem vznikl zhruba ve 14. stoleti v Thajsku jako fyzická příprava a způsob boje beze zbraní pro vojáky, zlatý věk a současnou podobu získal v 18. Století, kdy dodnes je praktikován tímto způsobem. Je to plnokontaktní bojové umění, vysoce komplexní, zaměřené na tvrdé a devastující údery, je běžné používání pěsti, loktů, kolen a nohou, ve světě známo jako umění 8 končetin.Tréninky probíhají vždy zahřátím a kratší rozcvičkou ve formě hry a stretchingu, následně se cca hodinu a čtvrt věnujeme konkrétním technikám - vždy podle úrovně cvičence. Každého učím od začátku trošku jinak, dle jeho tělesných dispozic a motoriky. Zbylé poslední půl hodiny nechávám prostor zkušenějším pro volný sparing, opět dle technické úrovně dovolom konkrétní techniky. Tréninky jsou pro všechny od 12let věku, bez rozdílu muže a ženy.

video zde

bližší informace: trenér Tomáš Podivínský 731 421 699

ukázka tréninku:

https://www.youtube.com/shorts/hsv10uTHfY0