Staň se triatlonistou

21.09.2023

Triatlon je individuální multisportovní závod zahrnující tři části (plavání, jízda na kole a běh), které je nutné absolvovat ve stanoveném pořadí v těsném sledu. Dle různých délek rozeznáváme pak i disciplíny triatlonu

Mé zkušenosti s triatlonem:

S triatlonem jsem začal před 10 lety po skončení mé zápasnické kariéry. Začal jsem plavat bez neoprenu, běhat v keckách a kolo jsem měl hliníkové:-). Můj první triatlon byl na Melechově a když jsem začal plavat tak jsem myslel že se utopím:-), na kole jsem měl nohy v jednom ohni a běh jsem odešel:-). Tam jsem se, ale nakopl, přečetl pár knih, spojil se s několika odborníky a v triatlonu se začal pomalu posouvat vpřed.

Teď jezdím po celé Evropě, užívám si kouzlo triatlonu a mám chuť se se svými zkušenostmi podělit, něco naučit, něco vysvětlit a na závody jezdit s týmem (partou). Ono vlastně po tom závodě to je nejhezčí, ten pocit, kdy jsi něco dokázal, něco překonal je skvělý. A u piva se toho vždycky hodně vypráví:-)

Poradím ti s výběrem sportovního vybavení: neopren, plavecké brýle, kolo, tretry, helma, boty na běh. Obléknu tě do týmového oblečení, budeš mít servis, budeš mít 20% slevu na nákup sportovních bot. Poradím ti jak trénovat.

Nevadí mi že jsi začátečník, bude mě to o to víc bavit:-)

Pokud chceš tak zavolej

Robert