O nás

SRC Fanatic vznikl v roce 2000 a po celou dobu své působnosti se stará o duševní a fyzickou pohodu dětí, mládeže i dospělých. V prvních deseti letech působil jako sportovně relaxační centrum, kdy ve třech sálech bylo klientům nabízeno velké množství sportovních aktivit, např. spinning, alpinning, aerobik, step aerobik, pilates a mnoho dalších. Zároveň umožnoval relaxaci v podobě solária, myostimulátoru, skořicových zábalů, kosmetiky, kadeřnictví, masáží i posezení ve stylové pizzerii.

Součástí SRC byly i závodní týmy ve sportovním a fitness aerobiku, které se pravidelně účastnily vrcholových soutěží po celém světě. Můžeme se pochlubit osmi tituly mistrů světa, deseti tituly mistrů Evropy a velkým množstvím titulů mistrů České republiky. V době největší slávy tvořilo základnu SRC sto závodníků.

Od roku 2012 se Fanatic přesídlil do menších prostor a nadále pokračoval v závodění i cvičení pro děti i dospělé.

Od září 2021 se Fanatic přestal věnovat závodění a vydal se novou cestu s cílem rozhýbat děti v našem městě. Jedná se o projekt Českého svazu aerobiku "Děti na startu", který je věnovaný dětem od čtyř do devíti let, je pro děti malé, velké, subtilní či s nadváhou, děti sportovně založené nebo naopak. 

U všech dětí chceme především probudit radost z pohybu.